Wspólnie będziemy tworzyć, dyskutować i analizować informacje. Na koniec stworzymy wstępne propozycje rozwiązań i przetestujemy oraz omówimy je między grupami, a to wszystko ze wsparciem czujnych prowadzących, którzy będą asystować oraz służyć radą i pomocą w wypracowywaniu rozwiązań.
Będzie dużo pomysłów i dobrej energii. To będzie dobry dzień!
Termin warsztatów: 3 października., w godzinach od 9:00 – 17:00
Na zgłoszenia czekamy do 29 września włącznie, a o przyjęciu poinformujemy mailowo.
Zarejestruj się wypełniając FORMULARZ ZGŁOSZENIOWYotwiera się w nowej karcie
Tematy dla pracy grup zostały wybrane na podstawie dotychczasowych rozmów i spotkań dotyczących przyszłości miasta. Ich uczestniczki i uczestnicy nieraz wskazywali, że sposób, w jaki jest zaprojektowana przestrzeń naszych osiedli i dzielnic znacząco wpływa na komfort życia. Innym często wymienianym problemem jest obawa, że relacje między mieszkańcami są coraz słabsze, a Lublinianie i Lublinianki najczęściej zajmują się tylko swoimi sprawami. Jak temu zapobiec? Jak dobrze planować przestrzeń miasta? Co zrobić, by w Lublinie panowały dobre relacje międzyludzkie? Wybierz bliski Tobie temat i zapisz się na warsztaty!
Warsztaty przyszłości są elementem projektu pn. „Wymyślmy wspólnie Lublin. Partycypacyjnie tworzymy inteligentną Strategię Lublin 2030”. Materiały i pomysły wypracowane podczas warsztatu zostaną przekazane do dalszych etapów projektu i mogą być inspiracją do tworzenia strategii Lublina na kolejne lata.
Ważne informacje
Co zapewniamy?
- przerwy kawowe i obiad
- sale warsztatowe w pełni dostępne dla osób z niepełnosprawnością ruchową
- płyn dezynfekujący i warunki dostosowane do aktualnych wymogów sanitarnych
- możliwość spotkania się i pracy na żywo w świetnym gronie!
Czego oczekujemy?
pracy w atmosferze szacunku i pozytywnego nastawienia!
Informacje organizacyjne
- warsztaty odbędą się 3 października 2020r. i potrwają od 9:00 do 17:00 i odbędą się w wygodnych salach szkoleniowych w śródmieściu Lublina
- warsztaty realizowane będą w dwóch grupach tematycznych (1. Jak dobrze planować przestrzeń miasta?; 2.Co zrobić, aby w Lublinie panowały dobre relacje międzyludzkie?) Swój wybór zagadnienia należy zaznaczyć w formularzu rejestracyjnym. W przypadku większej liczby zgłoszeń doboru uczestników dokona organizator - Lubelska Grupa Badawcza - biorąc pod uwagę kolejność zgłoszeń oraz różnorodność grupy (pod względem wieku, płci i dzielnicy zamieszkania). Zarejestruj się!otwiera się w nowej karcie
- zapraszamy do udziału osoby, które ukończyły 18 rok życia.
Osoby prowadzące warsztaty:
Katarzyna Trochimiak
Badaczka, która uwielbia rozmowy z ciekawymi ludźmi i poznanie oraz docieranie do tego, co dla nich ważne. Absolwentka Socjologii na Uniwersytecie Warszawskim i szkoły Consumer Intelligence PTBRiO.
Izabela Wilk
Przedstawicielka pokolenia Z, które zawsze wnosi świeże spojrzenie i nową perspektywę w działania. Absolwentka Politechniki Lubelskiej i wieloletnia wolontariuszka Festiwalu Teatralnego “Kalejdoskop” w Gardzienicach.
Piotr Wojciechowski
Szybko przechodzi od mówienia do działania. Zaraża entuzjazmem i wiarą, że się da. Absolwent Psychologii w Zarządzaniu Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie oraz Szkoły Trenerów Biznesu Grupy SET, service designer, założyciel i szef FUZERS.
Krzysztof Ożóg
Wulkan energii, który zaraża entuzjazmem i jest niewyczerpanym źródłem pomysłów i inspiracji do zmian i usprawnień. Service Designer Lead w FUZERS.
*Źródło: lublin.eu
Komentarze