Co to jest śmieciocień?
Na pewno w każdym domu znajduje się mnóstwo niepotrzebnych, pozornie tylko zużytych przedmiotów. Na naszej Wsypie taki przedmiot może dostać drugie życie. Zachęcamy uczestników do zabrania ze sobą różnych przedmiotów, które w jakiś sposób kojarzą się z rodziną. Może to być jeden przedmiot bądź tyle, ilu jest domowników. Im ciekawsze kształty, materiały, przedmioty tym więcej możliwości.
Głównym założeniem warsztatów rodzinnych jest pogłębienie relacji między rodzicami, a dziećmi poprzez wspólne działania teatralne, kreatywne spędzanie czasu z dzieckiem, a także rozwijanie wyobraźni i wspólną zabawę.
ZAPISY I INFORMACJE
- czas i miejsce: 18.10.2020 i 25.10.2020r.,g. 16:00, Duża Kieszeń Sceny, 1 piętro Centrum Spotkania Kultur
- koszt: 15 zł / dziecka (przelew)
- zapisy poprzez wysłanie maila na adres [email protected]
- prosimy poczekać na potwierdzenie zapisu na warsztat, w którym uczestnik otrzyma informację o sposobie zapłaty
Warsztaty prowadzi małżeństwo teatralne Kinga i Daniel Laseccy, a warsztaty edukacyjne koordynuje Małgorzata Adamczyk – pedagożka teatralna
REGULAMIN WARSZTATÓW I ZASADY REŻIMU SANITARNEGO
- Regulamin warsztatów w Teatrze im. H. Ch. Andersena w Lublinie
- Prosimy o zapoznanie się z zaleceniami dotyczącymi udziału w wydarzeniach teatru oraz przestrzeganie ich.
- Każdy uczestnik wydarzenia zobowiązany jest do wypełnienia oświadczenia o stanie zdrowia. Oświadczenie należy dostarczyć na miejsce wydarzenia bezpośrednio przed wydarzeniem lub wypełnić na miejscu.
PROWADZĄCY
Kinga Matusiak-Lasecka w 2019r. ukończyła studia mgr. w Akademii Teatralnej w Warszawie, na Wydziale Sztuki Lalkarskiej w Białymstoku. Na deskach teatru zadebiutowała jeszcze w czasie studiów w Teatrze Animacji w Poznaniu. Od 2018r. związana jest z teatrem H. Ch. Andersena w Lublinie. Współpracuje również z Centrum Kultury w Lublinie, z Radiem Lublin i Teatrem Starym w Lublinie. Prowadzi warsztaty dla dzieci i młodzieży, a także jest współtwórcą wielu happeningów teatralnych.
Daniel Lasecki aktor, muzyk i pedagog teatralny. W 2017 roku ukończył studia magisterskie w Akademii Teatralnej w Warszawie Wydziale Sztuki Lalkarskiej w Białymstoku. Sam reżyseruje oraz projektuje i wykonuje scenografie i lalki do swoich spektakli. Współpracuje z Białostockim Teatrem Lalek, Krakowskim Teatrem Variete, Operą i Filharmonią Podlaską oraz Teatrem Tęcza w Słupsku Jest również współzałożycielem Kooperacji Flug, grupy tworzącej niezależne spektakle teatru formy oraz spektakle z nurtu „najnajowego”. Dwukrotny stypendysta Prezydenta Miasta Białystok.
*Artykuł partnera
Komentarze